WiFi Finder Linksys - AC750 Boost Gama Extender - White - China Gracebestbuy International
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

WiFi Finder Linksys - AC750 Boost Gama Extender - White

Përshkrim i shkurtër:

Expand mbulimin tuaj Wi-Fi me këtë Linksys AC750 Boost RE6300 varg pa tel extender, e cila përmban Crossband dhe rrezeformim teknologjive për funksionimin efikas të dyfishtë-band. WPA, WPA2 dhe WEP encryptions dhe një SPI firewall ofrojnë siguri.


Detail Product

Produkt Tags

Expand mbulimin tuaj Wi-Fi me këtë Linksys AC750 Boost RE6300 varg pa tel extender, e cila përmban Crossband dhe rrezeformim teknologjive për funksionimin efikas të dyfishtë-band. WPA, WPA2 dhe WEP encryptions dhe një SPI firewall ofrojnë siguri.


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!