Telefona & Accessories Panasonic - DECT 6.0 Expandable Cordless Sistemit Phone me Digital përgjigjur System - Black - China Gracebestbuy Ndërkombëtare
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Telefona & Accessories Panasonic - DECT 6.0 Expandable Cordless Sistemit Phone me Digital përgjigjur System - Black

Përshkrim i shkurtër:

Qëndro në kontakt me miqtë dhe familjen me këtë Panasonic KX-TGF382M sistem telefoni Expandable, i cili vjen me një stacion bazë i lidhur me litar me një sistem përgjigjur dixhitale dhe 2 aparate LAN. Duke folur telefonuesi ID jep informacion audible telefonuesi.


Detail Product

Produkt Tags

Qëndro në kontakt me miqtë dhe familjen me këtë Panasonic KX-TGF382M sistem telefoni Expandable, i cili vjen me një stacion bazë i lidhur me litar me një sistem përgjigjur dixhitale dhe 2 aparate LAN. Duke folur telefonuesi ID jep informacion audible telefonuesi.


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!