Printers Epson - Expression ECOTANK ET-3700 Wireless All-in-One Printer - Black - China Gracebestbuy International
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Printers Epson - Expression ECOTANK ET-3700 Wireless All-in-One Printer - Black

Përshkrim i shkurtër:

Qëndro në krye të nevojave tuaja shtypjen në shtëpi me këtë printer Expression ECOTANK Epson. Duke eliminuar nevojën për fishekë bojë të kushtueshme, ky dizajn i zgjuar përdor një tank të lehtë-to-mbushur për bojë tuaj. Printoni deri në 11.200 faqet ** me vetëm një ngjyrë të mbushur në këtë printer Expression ECOTANK Epson, dhe të gëzojnë shtypjen seamless me kapacitet të madh 150-faqesh.


Detail Product

Produkt Tags

Qëndro në krye të nevojave tuaja shtypjen në shtëpi me këtë printer Expression ECOTANK Epson. Duke eliminuar nevojën për fishekë bojë të kushtueshme, ky dizajn i zgjuar përdor një tank të lehtë-to-mbushur për bojë tuaj. Printoni deri në 11.200 faqet ** me vetëm një ngjyrë të mbushur në këtë printer Expression ECOTANK Epson, dhe të gëzojnë shtypjen seamless me kapacitet të madh 150-faqesh.


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!