telefon celular iPhone X - China Gracebestbuy International
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

telefon celular iPhone X

Përshkrim i shkurtër:

Vizioni i Apple ka qenë gjithmonë për të krijuar një iPhone që është tërësisht ekran. Një mënyrë immersive pajisja vetë zhduket në përvojën. Dhe kështu inteligjente që mund t'i përgjigjet një rubinet, zërin tuaj, dhe madje edhe një shikim. Me iPhone X, se vizioni është tashmë një realitet. Thuaj përshëndetje për të ardhmen.  


Detail Product

Produkt Tags

Vizioni i Apple ka qenë gjithmonë për të krijuar një iPhone që është tërësisht ekran. Një mënyrë immersive pajisja vetë zhduket në përvojën. Dhe kështu inteligjente që mund t'i përgjigjet një rubinet, zërin tuaj, dhe madje edhe një shikim. Me iPhone X, se vizioni është tashmë një realitet. Thuaj përshëndetje për të ardhmen.

 


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!