LED LED Screen Advertising - China Gracebestbuy International
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

LED Screen Advertising LED

Përshkrim i shkurtër:

1 inovative shpejtë shul shkyçur për modulin dhe kontrolli i kutisë mund të jetë i instaluar / uninstalled brenda 5 sekondave. 2 Shiko Wide kënde për ngjyrë të plotë hapura dhe të mbyllura. 3 grayscales larta (16 bit) me punën e përsosur vizuale. 4 uniformitetin Color dhe imazhi i qartë mund t'ju sjellë një efekt të gjallë audio-vizuale. 5 konsumimit të energjisë Ultra ulëta për kursimin e energjisë.


Detail Product

Produkt Tags

1 inovative shpejtë shul shkyçur për modulin dhe kontrolli i kutisë mund të jetë i instaluar / uninstalled brenda 5 sekondave.

2 Shiko Wide kënde për ngjyrë të plotë hapura dhe të mbyllura.

3 grayscales larta (16 bit) me punën e përsosur vizuale.

4 uniformitetin Color dhe imazhi i qartë mund t'ju sjellë një efekt të gjallë audio-vizuale.

5 konsumimit të energjisë Ultra ulëta për kursimin e energjisë.


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!