pajisje kuzhine Haier - 18 "Built-In Pjatalarëse - Stainless steel - China Gracebestbuy International
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

pajisje kuzhine Haier - 18 "Built-In Pjatalarëse - Çelik

Përshkrim i shkurtër:

enë gatimi të pastër në këtë 18-inch Haier pjatalarëse. lan e saj ciklit shpejtësi dhe thahet në vetëm 45 minuta, gjysmën e kohës e një cikli normal, dhe një opsion i vonuar larë shton lehtësi. Të racks e këtij pjatalarëse Haier rezistojë chipping, rusting dhe lëkurë mbi përdorimin afatgjatë, dhe rondele ka fshehur kontrollet për një pamje zoti, minimalist.


Detail Product

Produkt Tags

enë gatimi të pastër në këtë 18-inch Haier pjatalarëse. lan e saj ciklit shpejtësi dhe thahet në vetëm 45 minuta, gjysmën e kohës e një cikli normal, dhe një opsion i vonuar larë shton lehtësi. Të racks e këtij pjatalarëse Haier rezistojë chipping, rusting dhe lëkurë mbi përdorimin afatgjatë, dhe rondele ka fshehur kontrollet për një pamje zoti, minimalist.


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!