Kufje dhe kufjeve Bose® - QuietComfort® 35 kufje pa tel II - Black - China Gracebestbuy Ndërkombëtare
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Kufje dhe kufjeve Bose® - QuietComfort® 35 kufje pa tel II - Black

Përshkrim i shkurtër:

QuietComfort® 35 kufje pa tel II janë engineered me anulimin e zhurmës të klasit botëror. Dhe tani ata janë edhe më të mirë. Me Google Assistant tuaj ndërtuar në, ju mund të kontrollojë muzikë, dërgoni dhe të merrni tekste, dhe të marrin përgjigje duke përdorur vetëm zërin tuaj. Të jenë të lirë nga telat me lidh me pajisjet tuaj me Bluetooth® dhe NFC pairing, dhe të gëzojnë deri në 20 orë të dëgjuarit pa tel për pagesë.


Detail Product

Produkt Tags

QuietComfort® 35 kufje pa tel II janë engineered me anulimin e zhurmës të klasit botëror. Dhe tani ata janë edhe më të mirë. Me Google Assistant tuaj ndërtuar në, ju mund të kontrollojë muzikë, dërgoni dhe të merrni tekste, dhe të marrin përgjigje duke përdorur vetëm zërin tuaj. Të jenë të lirë nga telat me lidh me pajisjet tuaj me Bluetooth® dhe NFC pairing, dhe të gëzojnë deri në 20 orë të dëgjuarit pa tel për pagesë.


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!