Alarm Nest - Protect 2 Gjeneruar (bateri) Smart Smoke / Monoksidi i karbonit Alarm (3-Pack) - White - China Gracebestbuy International
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Alarm Nest - Protect 2 Gjeneruar (bateri) Smoke Zgjuar / Monoksidi i karbonit Alarm (3-Pack) - White

Përshkrim i shkurtër:

Nest Mbroni duhan dhe monoksidit të karbonit Alarm - 2 brez (bateri): Nest Protect besueshme zbulon dhe alarme ju në praninë e tymit ose monoksidit të karbonit në shtëpinë tuaj. Alarmi flet për ju në një të qetë, të qartë zë, njerëzore, ju thënë vendndodhjen e rrezikut. Ajo gjithashtu ofron alarme smartphone dhe përditësime statusit bateri për të ndihmuar në mbrojtjen shtëpinë tuaj, ndërsa ju jeni larg.


Detail Product

Produkt Tags

Nest Mbroni duhan dhe monoksidit të karbonit Alarm - 2 brez (bateri): Nest Protect besueshme zbulon dhe alarme ju në praninë e tymit ose monoksidit të karbonit në shtëpinë tuaj. Alarmi flet për ju në një të qetë, të qartë zë, njerëzore, ju thënë vendndodhjen e rrezikut. Ajo gjithashtu ofron alarme smartphone dhe përditësime statusit bateri për të ndihmuar në mbrojtjen shtëpinë tuaj, ndërsa ju jeni larg.


  • Previous:
  • Next:

  • produkteve të përafërta

      WhatsApp Online Chat!