Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Rreth nesh

ANGAZHIMI YNË REAL arrin përtej Elektronikë Company.

Kush Jemi Ne

Si një kompani shumëkombëshe tregtare, Pekin Grace Bestbuy International Business Co Ltd, është e vendosur në Pekin, kryeqytetin e Kinës, e cila e bën të shërbimit tonë dhe koha tranzit për klientët tanë shumë të favorshme.

Duke u ndalur në elektronikë dhe më gjerë, Grace Bestbuy ka specializuar në elektronikë të konsumit, pajisje shtëpiake, programeve kompjuterike dhe hardware, letrave me vlerë dhe mbrojtjet, telekomi, auto elektronike, etj Ne jemi të shpërndarësit dhe agjentët e shumë kompani markë në tregun botëror, dhe HUAWAI, MI , Haier, Hisense, TCL, Green, Vivo janë vetëm disa nga qindra e markave të njohur në botë. Ne gjithashtu bëjmë OEM dhe ODM për klientët unike në mbarë botën.

Nëse keni nevojë për zgjidhje industriale ... Ne jemi në dispozicion për ty

Ne ofrojmë zgjidhje të reja për përparim të qëndrueshëm. Ekipi ynë profesional punon për të rritur produktivitetin dhe kosto efektivitetit në treg

Na kontaktoni
WhatsApp Online Chat!