WiFi Пронаоѓач Linksys - AC750 Зголемете Опсег Extender - бела, нехиспанското - Кина Gracebestbuy Меѓународен
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

WiFi Пронаоѓач Linksys - AC750 Зголемете Опсег Extender - бела

Краток опис:

Проширете ги вашите Wi-Fi покриеност со овој Linksys AC750 Зголемете RE6300 безжичниот опсег Extender, во која има Crossband beamforming и технологии за ефикасна работа со двојна бенд. WPA, WPA2 и WEP encryptions и SPI огнен ѕид обезбеди безбедност.


детали за производот

Тагови производ

Проширете ги вашите Wi-Fi покриеност со овој Linksys AC750 Зголемете RE6300 безжичниот опсег Extender, во која има Crossband beamforming и технологии за ефикасна работа со двојна бенд. WPA, WPA2 и WEP encryptions и SPI огнен ѕид обезбеди безбедност.


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!