Panasonic телефони и додатоци - DECT 6,0 се прошири Бежичен Телефон систем со дигитален секретарка - Црното - Кина Gracebestbuy Меѓународен
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Panasonic телефони и додатоци - DECT 6,0 се прошири Бежичен Телефон систем со дигитален секретарка - Црното

Краток опис:

Останете во контакт со пријателите и семејството со оваа Panasonic KX-TGF382M проширување телефонски систем, кој доаѓа со рипсен базна станица со дигитален систем за одговарање и 2 безжични телефони. Зборувајќи caller ID дава звучен повици.


детали за производот

Тагови производ

Останете во контакт со пријателите и семејството со оваа Panasonic KX-TGF382M проширување телефонски систем, кој доаѓа со рипсен базна станица со дигитален систем за одговарање и 2 безжични телефони. Зборувајќи caller ID дава звучен повици.


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!