Epson принтери - Изразување EcoTank ET-3700 Безжичен Сè-во-едно печатач - Црното - Кина Gracebestbuy Меѓународен
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Epson принтери - Изразување EcoTank ET-3700 Безжичен Сè-во-едно печатач - Црното

Краток опис:

Остане на врвот на вашиот дом потреби за печатење со овој израз EcoTank печатач Epson. Елиминирање на потребата за скапи мастило касети, овој паметен дизајн користи резервоарот лесен-за-пополнете за вашиот мастило. Печатете до 11,200 страници ** со само еден мастило пополнување на овој израз EcoTank Epson печатач и да уживаат во лесна за печатење со голем капацитет од 150 страници.


детали за производот

Тагови производ

Остане на врвот на вашиот дом потреби за печатење со овој израз EcoTank печатач Epson. Елиминирање на потребата за скапи мастило касети, овој паметен дизајн користи резервоарот лесен-за-пополнете за вашиот мастило. Печатете до 11,200 страници ** со само еден мастило пополнување на овој израз EcoTank Epson печатач и да уживаат во лесна за печатење со голем капацитет од 150 страници.


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!