Мобилен телефон iPhone X - Кина Gracebestbuy Меѓународен
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Мобилен телефон iPhone X

Краток опис:

визија на Apple отсекогаш била да се создаде iPhone кој е целосно екран. Еден толку извонредно самиот уред исчезнува во искуство. И толку интелигентни тоа можат да одговорат на славина, вашиот глас, па дури и на прв поглед. Со iPhone-от X, таа визија сега е реалност. Велат здраво на иднината.  


детали за производот

Тагови производ

визија на Apple отсекогаш била да се создаде iPhone кој е целосно екран. Еден толку извонредно самиот уред исчезнува во искуство. И толку интелигентни тоа можат да одговорат на славина, вашиот глас, па дури и на прв поглед. Со iPhone-от X, таа визија сега е реалност. Велат здраво на иднината.

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!