LED екран Реклама LED - Кина Gracebestbuy Меѓународен
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

LED екран Реклама LED

Краток опис:

1 Иновативни брзо исклучени бравата за модул и кутијата за контрола може да се инсталирани / Избриши рок од 5 секунди. 2 Широк поглед агли за надворешна и внатрешна боја. 3 Висока grayscales (16 бита) со совршена визуелни перформанси. 4 Боја униформност и јасна слика може да ви донесе живи аудио-визуелен ефект. 5 ултра мала моќност, потрошувачка на енергија за заштеда на енергија.


детали за производот

Тагови производ

1 Иновативни брзо исклучени бравата за модул и кутијата за контрола може да се инсталирани / Избриши рок од 5 секунди.

2 Широк поглед агли за надворешна и внатрешна боја.

3 Висока grayscales (16 бита) со совршена визуелни перформанси.

4 Боја униформност и јасна слика може да ви донесе живи аудио-визуелен ефект.

5 ултра мала моќност, потрошувачка на енергија за заштеда на енергија.


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!