Lenovo лаптоп - 330-15IKB 15,6 "лаптоп - Intel Core i3 - 8GB меморија - 1TB хард диск - Платинум Греј - Кина Gracebestbuy Меѓународен
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Lenovo лаптоп - 330-15IKB 15,6 "лаптоп - Intel Core i3 - 8GB меморија - 1TB хард диск - Платинум Греј

Краток опис:

Леново лаптоп компјутер. Опремен со Intel Core i3 процесор и 8GB RAM меморија е, таа работи на Windows 10 програми без проблеми, и UHD Intel графичка картичка произведува зачудувачки и реалистични слики. Ова Леново лаптоп компјутер има 1TB хард диск за чување на многу работа датотеки.


детали за производот

Тагови производ

Леново лаптоп компјутер. Опремен со Intel Core i3 процесор и 8GB RAM меморија е, таа работи на Windows 10 програми без проблеми, и UHD Intel графичка картичка произведува зачудувачки и реалистични слики. Ова Леново лаптоп компјутер има 1TB хард диск за чување на многу работа датотеки.


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!