Кујнски апарати Haier - 18 "Вграден Машина за миење садови - од не'рѓосувачки челик - Кина Gracebestbuy Меѓународен
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Кујнски апарати Haier - 18 "Вграден Машина за миење садови - од нерѓосувачки челик

Краток опис:

Чиста прибор во овој 18-инчен Haier машина за миење садови. Нејзината брзина циклус мие и суши во само 45 минути, половина од времето на нормален циклус, а можноста за одложено миење додава погодност. Во рамки на овој Haier машина за миење садови се спротивстави Chipping, рѓосување и пилинг повеќе долгорочна употреба, и машината за перење има скриени контроли за уредни, минималистички изглед.


детали за производот

Тагови производ

Чиста прибор во овој 18-инчен Haier машина за миење садови. Нејзината брзина циклус мие и суши во само 45 минути, половина од времето на нормален циклус, а можноста за одложено миење додава погодност. Во рамки на овој Haier машина за миење садови се спротивстави Chipping, рѓосување и пилинг повеќе долгорочна употреба, и машината за перење има скриени контроли за уредни, минималистички изглед.


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!