Приклучок за слушалки и слушалки Bose® - QuietComfort® 35 безжични слушалки II - Црното - Кина Gracebestbuy Меѓународен
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Приклучок за слушалки и слушалки Bose® - QuietComfort® 35 безжични слушалки II - Црното

Краток опис:

QuietComfort® 35 безжични слушалки II се конструирани со откажување од светска класа бучава. И сега тие се дури и подобро. Со вашиот Google помошник вграден, можете да ги контролирате музика, испраќање и примање на текстови, и да добијат одговори користејќи само вашиот глас. Да бидат ослободени од жици со поврзување на уреди со Bluetooth® и NFC спарување, и да уживаат до 20 часа на безжично слушање на плаќање.


детали за производот

Тагови производ

QuietComfort® 35 безжични слушалки II се конструирани со откажување од светска класа бучава. И сега тие се дури и подобро. Со вашиот Google помошник вграден, можете да ги контролирате музика, испраќање и примање на текстови, и да добијат одговори користејќи само вашиот глас. Да бидат ослободени од жици со поврзување на уреди со Bluetooth® и NFC спарување, и да уживаат до 20 часа на безжично слушање на плаќање.


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!