Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Контактирајте не

ПЕКИНГ GRACEBESTBUY МЕЃУНАРОДЕН БИЗНИС CO., LTD

адреса

Одделение 802, 8 -ми  кат, 2 -ри  зграда, бр 128 двор, западно пат на југ 4 -ми  прстен, Fengtai округ, Пекинг

Е-пошта

info@gracebestbuy.com

Sales1@gracebestbuy.com

purchase@gracebestbuy.com

телефон

Тел: 0086-10-52870158

Факс: 010-52870158

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!