CCTV производи Свон - затворено / на отворено CCTV камера - бела, нехиспанското - Кина Gracebestbuy Меѓународен
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

CCTV производи Свон - затворено / на отворено CCTV камера - бела

Краток опис:

Остани буден со оваа 5-мегапикселна Свон куршум камера. Таа произведува слики во Супер HD да го фати секој детал, за да не пропуштите ништо, и агол на гледање 70-степен обезбедува оптимална покриеност на вашата околина. Овој додаток на Свон куршум камера има ноќно гледање до 100 стапки за околу-часовна надзор.


детали за производот

Тагови производ

Остани буден со оваа 5-мегапикселна Свон куршум камера. Таа произведува слики во Супер HD да го фати секој детал, за да не пропуштите ништо, и агол на гледање 70-степен обезбедува оптимална покриеност на вашата околина. Овој додаток на Свон куршум камера има ноќно гледање до 100 стапки за околу-часовна надзор.


  • Претходно:
  • Следно:

  • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

      WhatsApp Онлајн Chat!