Аларм гнездо - Заштитете 2-ри генерација (батерија) Чад / јаглерод моноксид аларм Smart (3-Pack) - Бело - Кина Gracebestbuy Меѓународен
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Аларм гнездо - Заштитете 2-ри генерација (батерија) моноксид аларм Smart Чад / јаглерод (3-Pack) - белиот

Краток опис:

Гнездо заштита на чад и јаглерод моноксид аларм - 2 генерација (батерија): гнездо Заштитете сигурно детектира и ќе ве извести за присуство на чад или јаглерод моноксид во вашиот дом. Алармот се зборува за вас во мирна, јасен, човечки глас, ти го кажувам локацијата на опасност. Таа, исто така обезбедува сигнали smartphone и ажурирање на статусот на батеријата за да помогне да се заштитат вашиот дом, додека ти си далеку.


детали за производот

Тагови производ

Гнездо заштита на чад и јаглерод моноксид аларм - 2 генерација (батерија): гнездо Заштитете сигурно детектира и ќе ве извести за присуство на чад или јаглерод моноксид во вашиот дом. Алармот се зборува за вас во мирна, јасен, човечки глас, ти го кажувам локацијата на опасност. Таа, исто така обезбедува сигнали smartphone и ажурирање на статусот на батеријата за да помогне да се заштитат вашиот дом, додека ти си далеку.


  • Претходно:
  • Следно:

  • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

      WhatsApp Онлајн Chat!