Климатик Haier - пл 450. Ft. Прозорец климатик - сива / бела - Кина Gracebestbuy Меѓународен
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Климатик Haier - пл 450. Ft. Прозорец климатик - сива / бела

Краток опис:

Повеќе брзини за персоналните удобност. Авто Кул прилагодување на брзината на вентилаторот за ладење во зависност од потребата. Кул собата, циркулација на воздухот, се заштеди енергија кога ладење или да се намали влажноста сите во една единица. Програмата за да го вклучите или исклучите во секое време во период 24 ч. режим на мирување автоматско прилагодување на температурата во текот на ноќта за удобност.


детали за производот

Тагови производ

Повеќе брзини за персоналните удобност. Авто Кул прилагодување на брзината на вентилаторот за ладење во зависност од потребата.
Кул собата, циркулација на воздухот, се заштеди енергија кога ладење или да се намали влажноста сите во една единица.
Програмата за да го вклучите или исклучите во секое време во период 24 ч. Режим на мирување автоматско прилагодување на температурата во текот на ноќта за удобност.


  • Претходно:
  • Следно:

  • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

      WhatsApp Онлајн Chat!