Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

за нас

НАШИТЕ вистинска посветеност достигнува подалеку компанија за електроника.

Кои сме ние

Како мултинационална компанија за тргување, Пекинг Грејс BestBuy Меѓународен Бизнис копродукции, Ltd е лоцирана во Пекинг, главниот град на Кина, што го прави нашите услуги и транзит време за нашите клиенти многу поволни.

Фокусирајќи се на електроника и надвор од неа, Грејс BestBuy е специјализирана за потрошувачка електроника, домашни апарати, компјутерски софтвер и хардвер, хартии од вредност и заштита, телеком, авто електроника, итн Ние сме дистрибутери и агенти на многу бренд компании во глобалниот пазар, и HUAWAI, MI , Haier, Hisense, TCL, зелена, Vivo се само неколку од стотици познати брендови во светот. Ние исто така не ОЕМ и ODM за уникатен клиенти низ целиот свет.

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не
WhatsApp Онлајн Chat!